Themes - Twenty Nineteen - en to ku_IQ translation catalogue (22 entries)

note: Theme Name of the theme
en: Twenty Nineteen
ku_IQ: دووهەزارونۆزدە

en: Dark Blue
ku_IQ: شینی تاریک

en: Blue
ku_IQ: شین

note: translators: %s: Parent post link.
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%s</span>
ku_IQ: <span class="meta-nav">بڵاوکراوەتەوە لە</span><span class="post-title">%s</span>

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><br><span class="post-title">%title</span>
ku_IQ: <span class="meta-nav">بڵاوکراوەتەوە لە </span><br><span class="post-title">%title</span>

[ctx: post]
en: Featured
ku_IQ: تایبەتمەندکراوەکان

note: translators: %s: WordPress version.
en: Twenty Nineteen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
ku_IQ: ڕووکاری دووهەزارونۆزدە پێویستی بە وەشانی وۆردپرێسی ٤.٧ بەرەوسەرەوە هەیە. ئەمەی تۆ وەشاندنی %s ــە. تکایە نوێی بکەرەوە و دووبارە هەوڵ بدەرەوە.

en: Back
ku_IQ: گەڕانەوە

en: More
ku_IQ: زۆرتر

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ku_IQ: ببورە، بەڵام هیچ شتێک وەک ئەوەی بۆی دەگەڕیی نەدۆزرایەوە، تکایە دووبارە هەوڵبدە بە وشەکلیلی جیاواز.

en: Nothing Found
ku_IQ: هیچ شتێک نەخوێندرایەوە

en: Previous
ku_IQ: پێشوو

en: Next
ku_IQ: دواتر

en: Pages:
ku_IQ: پەڕەکان:

en: Skip to content
ku_IQ: وازیلێبێنە بۆ بەردەوامبوون

en: Social Links Menu
ku_IQ: لیستەی بەستەری یۆڕە کۆمەڵایەتییەکان

en: Comments are closed.
ku_IQ: لێدوان نووسین داخراوە.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ku_IQ: ئۆه! ئەم لاپەڕەیە نەدۆزرایەوە.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ku_IQ: ئەمە وەک ئەوەی لەم شوێنە هیچ شتێک نەدۆزراوەتەوە. دەشێ دووبارە بگەڕێی؟

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ku_IQ: ئەمە لەوە دەچیت کە تۆ بەدوای دەگەڕێی. لەوانەیە گەڕان یارمەتیت بدات

note: translators: %s: WordPress.
en: Proudly powered by %s.
ku_IQ: بە شانازییەوە وەشێنراوە لە لایەن %s.

note: Author of the theme
en: the WordPress team
ku_IQ: دەستەی وۆردپرێس
